EC-Council Certified Application Security Engineer (CASE .NET) Training

  • Home/
  • Rubrieken/
  • EC-Council Certified Application Security Engineer (CASE .NET) Training
‹ Terug

EC-Council Certified Application Security Engineer (CASE .NET) Training - OEM

Niveau:
ICT Trainingen
Duur:
in overleg
Lesgeld per termijn:
€ 999

Ga naar EC-Council Certified Application Security Engineer (CASE .NET) Training voor actuele (en meer) prijzen en aanbiedingen.

De certificering Certified Application Security Engineer (CASE .NET) is een populair trainingsprogramma dat is ontworpen om ontwikkelaars uit te rusten met de vaardigheden die nodig zijn om veilige .NET-toepassingen te ontwikkelen.

Over OEM

OEM Office Elearning Menu is de opleider voor al jouw 1000+ ICT trainingen (en meer) van 200+ merken met alle lesmethoden. Als partner van Microsoft en EC-Council en een geautoriseerd Microsoft Office Specialist (MOS) examencentrum, biedt OEM gecertificeerde applicatie E-Learning cursussen, Incompany en Virtuele trainingen met gecertificeerde docenten in alle Microsoft Office pakketten en vele andere applicaties.

oem logo